Savaeigės ratinės nulinio posukio žoliapjovės-traktoriukai Grasshopper (JAV)

Pjovimo mechanizmas iš priekio

Pjovimo mechanizmas po apačia

Didelio manevringumo traktoriukai: hidrostatinė pavara leidžia apsisukti vietoje (tai vadinama nuliniu posukio spinduliu), greitis keičiasi bepakopiai, galimas labai mažas artimas nuliui greitis.
Traktoriukai turi žemą svorio centrą, todėl gali dirbti šlaituose iki 15º.
Mažiausi traktoriukai Grasshopper 124V skirti vidutinei ir dideliai namų valdai bei smulkiems rangoviniams darbams. Kiti traktoriukai skirti rangovams ir apželdintojams. Per pamainą nušienauja apie 2 ha aukštos žolės, o kerpant trumpą kulturinę veją gali pasiekti 1 ha per val. našumą (skaičiai pateikti vejai be kliučių, našumas mažėja daugėjant kliutims - medžiams, krūmams, suoliukams, pastatams, stulpams, šiukšliadėžėms ir pan.).
Renkantis traktoriuko tipą svarbu žinoti jų privalumus ir trukumus:
Traktoriukai su žoliapjove po apačia yra kompaktiškesni, todėl šiek tiek manevringesni, su jais galima įvažiuoti į ankštesnes vietas ir jose apsisukti.
Traktoriukai su žoliapjove iš priekio geriau kopijuoja nelygius paviršius, yra kiek žemesni, žoliapjovę galima pakišti po krūmais ar žemais medžiais. Kai kuriuose traktoriukų modeliuose galima pakelti žoliapjovę, kad lengviau prieiti prie peilių. Žoliapjovę galimą keisti į kitokius padargus: spragilinę žoliapjovę aplestai žolei, šluotą, sniego frezą ir pan.

DĖMESIO AKCIJA:   Iki 2022-02-01 sandėlyje turimiems demonstraciniams nulinio posukio spindulio traktoriukams Grasshopper ir jų padargams pritaikysime 5% nuolaidą!!!